Широкоформатний друк

Опис послуги

Фотопостеры без оформления

Сьогодні багато хто захоплюється скандинавським стилем в інтер'єрі. Його відрізняють простота і лаконічність, домінування білого і сірого кольорів, але при цьому - обов'язкові кольорові акценти. Часто в їх ролі виступають або кімнатні рослини, або предмети меблів, або постери на стінах. Останні актуальні й в інших стилях (еклектика, арт-деко, мінімалізм і ін.), і в цілому їхня популярність зростає з кожним днем.

Різноманітність готових постерів велике, але це ще не все: за допомогою сучасних технологій можна розробити власний неповторний плакат, ідеально узгоджується із загальною концепцією дизайну, його стилем та кольоровою гамою. В онлайн-калькуляторі доступні для вибору розмір і тип паперу, в редакторі же можна вибрати шаблон зображення або завантажити свою фотографію.

Друк фотопостеров здійснюється за допомогою широкоформатних принтерів на матовому або напівглянсової папері. Для якісного результату необхідно строго дотримуватися вимоги до розмірів і дозволу вихідного знімка.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?