Дитяча іменна книга

Опис послуги

Печать детских именных книг

Діти — найдорожче, що у нас є. Із цим, звичайно ж, можна й посперечатися, але якщо замислюватися про майбутнє, то воно саме в наших дітях, адже вони будуть жити після нас на землі, тоді, коли нас вже не буде. Тому ми прагнемо дати їм найкраще і найкрасивіше, радуючи себе, дитину, роблячи її дитинство щасливим.

Якщо ви замислюєтеся про те, щоб познайомити малюка з книгою, то найкращий варіант — дитяча іменна книга, яка зацікавить дитину перш за все тим, що головний герой — він сам. Його чекають захоплюючі пригоди, які ви самі для нього виберете при створенні макета. Будьте впевнені — книги стануть хорошими друзями вашої дитини, адже яскраві ілюстрації та нетривіальний сюжет іменної книги прищеплять інтерес, а потім і любов до читання.

Дитяча книга друкується на крейдованому папері, перегортати яку малюкові буде приємно на дотик. Обкладинка виготовляється з щільного картону та матового фотопаперу — її складно порвати, а значить, книга буде радувати вашої дитини дуже довго.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?