Друк інстафото

Опис послуги

Печать фотокарточек

Різні події життя здатні зберігатися на фотографіях. Із розвитком сучасних технологій та появою соцмереж фотографії все рідше асоціюються з альбомами, плівками та фотопапером, а частіше — із Instagram. Тому збільшується популярність фотокниг або скрапбукінг.

Інстафото — прекрасний варіант для оформлення саморобного скрап-альбому, котрий можливо гортати, відчуваючи приємну текстуру сторінок, а не скролячи по екрану смартфону. При цьому за рахунок пропорцій знімків альбом не буде виглядати старомодно. Також за допомогою друку фото з Instagram можна оригінально прикрасити кімнату або робоче місце — це буде виглядати сучасно та креативно. А в якості подарунку набор фото оформлений в стилі знімків з Instagram буде бажаним та сповненим вражень.

Замовити друк інстафото на сайті досить легко: виберіть в онлайн-калькуляторі розмір знімків та вид паперу, а після переходу в редактор завантажте фото.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?