Полотно в раму

Опис послуги

Полотно в раму

Полотно з оформленням в раму - ідеальне рішення, якщо завдання - прикрасити картиною або фотографією, роздрукованими на полотні, будинок у класичному стилі. Більш сучасні інтер'єрні стилі також не цураються картин в «багатих» рамах - еклектика завжди в моді. Мінімалістичні однотонні багети - компромісне рішення між «зовсім нічого» і химерними дорогими багетами, що втілюють класицизм.

В онлайн-калькуляторі представлений широкий вибір розмірів полотна. Друк зображення на полотно буде проводитися на спеціальному принтері й спеціальними пігментними чорнилами, які проникають в структуру полотна, зберігаючи його рельєфність. Додати яскравості та чіткості або постарити зображення допоможуть лак і кракелюрний гель відповідно.

Натяжка полотна буде проводиться на сосновий підрамник стандартним методом (кріплення скобами на торцях підрамника).

Доступні для вибору три кольори для рами: чорний, темно-коричневий і дуб. Ширина багета обговорюється окремо: як правило, полотна невеликого формату обрамляються в ширші рами, і навпаки.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?