Календарі-плакати

Каталог календарів-плакатів

Опис послуги

Печать календарей-плакатов

Якщо при словосполученні «календар-плакат» в голові виникає стійка асоціація з висячим над кухонним столом календарем з пасторальними мотивами або натюрмортами, то, скажімо прямо, реальність вже давно не та. Календар-плакат сьогодні - це і власне календар, і рекламна площа, і - у разі відмінних дизайнерських здібностях - витвір мистецтва і прикраса будинку.

Календар-плакат можна долучити до оформлення інтер'єру. Підберіть відповідні кольори або зробіть його чорно-білим; виберіть фотографії або ілюстрації; навпаки, відмовтеся від них, віддавши перевагу типографіці або леттерінгу; зробіть імітацію паспарту або суцільну заливку; додайте календарну сітку, що буде узгоджуватися за стилем, а не виглядати чужорідно і грубо; визначтеся з розміром - і результатом буде неповторний плакат, що ненав'язливо виконує функцію календаря.

Розміри календарів-плакатів дозволили їм зайняти своє місце і в рекламі: як подарунок партнерам, клієнтам або співробітникам він буде сприйнятий з радістю через свою практичну функцію, а розміщена рекламна інформація завжди буде у них на очах.

В онлайн-калькуляторі можна вибрати формат календаря, орієнтацію, а в редакторі - готовий шаблон, куди можна вставити фотографії. Можливе завантаження власного макета. Виготовляється календар-плакат з крейдованого паперу, але за бажанням можуть бути задіяні інші матеріали.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?