Друк вітальних листівок

Опис послуги

Печать открыток

Хочете здивувати рідних чи друзів оригінальною листівкою, а магазинні варіанти здаються одноманітними та нудними? У вас великий колектив, і перед вами керівництво поставило задачу підготувати листівки для всіх до свята?

Оптимальне рішення в цих випадках — друк вітальних листівок у друкарні. Завантажте фотографію в один з готових шаблонів або розробіть макет листівки на основі корпоративної айдентики, тематичної ілюстрації, патерну або власного малюнка, завантажте його на сайт та оформіть замовлення — і ви отримаєте те, що вас влаштує, а одержувача листівки точно порадує, звеселить або вразить!

В онлайн-калькуляторі представлені чотири формату: А5 зі згином і без, а також «Євро» зі згином і без. Можливий друк листівок нестандартних розмірів. При друці використовується цупкий крейдований матовий папір. Друк на інших типах паперу або картоні обговорюється окремо.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?