Друк листівок

Опис послуги

Печать листовок

На старті своєї діяльності будь-яке підприємство, особливо що надає ті чи інші послуги, має голосно заявити про себе — і тут повинен бути залучений весь спектр рекламних інструментів. Друк листівок — недороге рішення в тому випадку, якщо необхідно охопити якомога більшу кількість потенційних клієнтів саме з цільової аудиторії, на яку повинен бути зорієнтований промоутер.

Важливий нюанс при друку листівок — знайти баланс між оформленням листівки та її змістом. Ми використовуємо при друку тонкий офсетний папір (80 г / м²), який підходить для роздачі на вулиці. З дизайном і змістом все залежить від Вас. Ви можете використовувати готові шаблони або завантажити в редактор готовий макет. Або ж замовити дизайн листівок. Радимо Вам — будьте лаконічні.

В онлайн-калькуляторі доступні три формати листівок - А4, А5 і А6; також тут можна вказати, чи буде листівка одна — або двосторонньою. Листівки завжди друкуються оперативно — протягом дня.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?