Друк фотокарток

Опис послуги

Печать фотокарточек

Поширення фотокарток прийшло на початок ХХ століття, коли в продажу з'явився незвичайний фотопапір, на зворотному боці якого була розмітка для адреси, тексту повідомлення і марки. Роздруковані та проявлені на такому папері знімки використовувалися в якості листівок.

Сьогодні фотокартки - це спосіб оформити фотографії, наділити їх високими естетичними та презентаційними якостями. Самі собою фотокартки є закінченим твором і можуть служити тепер не тільки листівками, а й бути альтернативою фотокниг і альбомів. Надруковані з паспарту фотокартки легко вбудувати в інтер'єр - тут можна не турбуватися про фоторамки. Рекламні компанії товарів і послуг, де важливо зробити акцент на стиль і елітарність; виготовлення портфоліо; професійне оформлення фотографій; підготовка виставкових та презентаційних матеріалів - ось ті сфери, де використання фотокарток вигідно посилить враження від їх безпосереднього змісту.

Замовити друк фотокарток можливо безпосередньо на сайті, обравши на калькуляторі розмір фото та тип паперу і завантажити в редактор фото.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?