Проявлення плівки

Опис послуги

Проявка пленки

Проявлення і оцифровування фотоплівки — послуга, що передбачає власне проявлення, сканування та обробку (видалення пилу і легких подряпин, кадрування) фотоплівок.

Масове захоплення фотографією - не прикмета нашого часу, коли цифрові фотоапарати можуть бути навіть у дітей. Уже кілька десятків років фотоапарат не є розкішшю, він був доступний не тільки нашим батькам, а й батькам наших батьків теж. Тільки ті фотоапарати були плівковими, і знімки часто не друкували, а просто десь складували, залишаючи проявлення і друк на потім.

І часом трапляються дивні історії: діти знаходять фотоархіви батьків, оцифровують плівки і не тільки дізнаються про близьку людину з несподіваного боку як талановитого фотохудожника, а й збагачують культуру і музеї їх роботами. Такий випадок стався, наприклад, з Асею Івашінцовой-Мелкумян, що знайшла архів своєї матері Марії Івашінцовой.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?