Випускні фотокниги

Опис послуги

Печать выпускных фотокниг

Друк випускних фотокниг — послуга, яку ми раді запропонувати в першу чергу фотографам, які працюють з випускниками дитячих садків, шкіл, коледжів та університетів. Задавши потрібні параметри в онлайн-калькуляторі, ви можете завантажити пакетом всі фотокниги та замовити друк.

Випускна фотокнига «Стандарт» - це поліграфічна фотокнига, сторінки якої друкуються на товстому папері для цифрового друку (150 г/м2). Сторінки з'єднуються один з одним термоклейовим методом (PUR-клей або зі скобою) або за допомогою паперу FlexBind. Обкладинка може бути зроблена зі шкірозамінника, картону або текстилю.

Випускна фотокнига «Преміум» - це поліграфічна або класична фотокнига. Розвороти скріплюються один з одним шляхом монтажу на картонну або пластикову основу, виготовляючи блок, здатний розкриватися на 180 градусів. Обкладинка може бути зроблена зі шкірозамінника, картону або текстилю.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?