Фотопостер в раму

Опис послуги

Фотопостеры в раму

Ми  звикли асоціювати постери з зображеннями зірок кіно і сцени, однак сьогодні постери - це також і один з ключових трендів в оформленні інтер'єрів, і головне в ньому не чиясь персона, а смислове навантаження, укладене в зображеному символічному образі.

Фотопостер можна вибрати й в магазині, але в цьому випадку з'являється велика ймовірність побачити такий самий десь в кафе або в одного. Різноманітність готових постерів велике, але немає гарантії знайти той, що ідеально узгоджується із загальною концепцією дизайну, стилем та кольоровою гамою приміщення. Вихід - створити фотопостер самостійно прямо на сайті! В онлайн-калькуляторі доступні для вибору розмір і тип паперу, у редакторі ж можна вибрати шаблон зображення або завантажити свою фотографію. Щоб додати до постера вид готового виробу, його можна відразу надрукувати на пінокартоні або оформити в раму.

Фотопостер в раму виготовляється шляхом друку на широкоформатному принтері зображення, монтування його на підрамник і оформлення в раму того кольору, який був обраний в калькуляторі.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?