Фотокниги-трюмо

Опис послуги

Печать фотокниг-трюмо

Фотографія з'явилася в XIX столітті. Спочатку технологія коштувала дорого і вимагала зусиль: проявлення і закріплення фото. Але фотоапарати стали менше, а потім камери й зовсім почали вбудовувати в смартфони — тепер люди роблять фотографії за секунди та відразу отримують результат. Але як розділити фотографії на ті, які мають значення і ті, які були зроблені під впливом моменту? У цьому допоможе фотокнига. Роздрукуйте фотографії, які нагадають про відпустку, народження дитини випускний або весілля, а невдалі або буденні кадри залиште в папці на комп'ютері або хмарному сховищі. Фотокниги бувають поліграфічні та класичні й розрізняються форматом і типом плетіння.

Фотокниги-трюмо — розкладна фотокнига, що складається з трьох частин і нагадує поліграфічний буклет. Розмір внутрішнього розвороту - 61 × 30 см. Його друк проводиться хімічним способом на матовому або тисненому фотопапері. Обкладинку друкують на офсет, ламінують і монтують на картон товщиною 2,5 мм. Далі до обкладинки приклеюється внутрішній розворот.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?