Друк плакатів

Опис послуги

Печать плакатов

Плакат — це рекламний матеріал, який здатний за короткий час залучити більшу аудиторію. Друк плакатів має довгу історію, що налічує вже кілька століть, і він є предком вже більш звичних нам банерів. Їх перевага полягає в тому, що вони не вимагають в обов'язковому порядку спеціально відведеного місця для розміщення.

Друк плакатів використовується для іміджевої та соціальної реклами, вказівників та інформаційних повідомлень (наприклад, про знижки, новинки), афіш та анонсів. І головне в плакаті — це дизайн, через те, що плакати з ефективно виконаним дизайном здатні змусити людину зупинитися, щоб розгледіти його вміст. У результаті, ця людина може виявитися потенційним клієнтом. Ви можете завантажити готовий макет плаката в онлайн-редактор або ж замовити його розробку дизайнерам друкарні. Також на сайті представлені шаблони, які підійдуть для створення плакатів на свята та сімейні заходи.

Друкуються плакати в декількох форматах: А3, А2 та А1. Залежно від тиражу друк здійснюється або на офсет, або на цифровому принтері.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?