Фотопостер на пінокартоні

Опис послуги

Ми звикли асоціювати постери із зображеннями зірок кіно і сцени, однак сьогодні постери - це також і один з ключових трендів в оформленні інтер'єрів, і головне в ньому не чиясь персона, а смислове навантаження, укладене в зображеному символічному образі.

Різноманітність готових постерів велике, але немає гарантії знайти те, що ідеально узгоджується із загальною концепцією дизайну, стилем та кольоровою гамою приміщення. Вихід - створити фотопостер самостійно прямо на сайті! В онлайн-калькуляторі доступні для вибору розмір і тип паперу, у редакторі ж можна вибрати шаблон зображення або завантажити свою фотографію. Щоб додати до постера вид готового виробу, його можна відразу надрукувати на пінокартоні або оформити в раму.

Фотопостер на пінокартоні виготовляється шляхом друку на широкоформатному принтері зображення і монтування його на пінокартон. Ця технологія на відміну від прямого друку на пінокартон дозволяє зберегти яскравість і насиченість кольорів.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?