Друк візиток

Опис послуги

Печать визиток

Спочатку наявність візитної картки було обов'язком: згідно зі спеціальним указом китайські чиновники змушені були мати картки на червоному папері, які містять їх ім'я та посаду. У Європі візитна картка з'явилася багато століть тому і стала аксесуаром вищих верств аристократії. Сьогодні візитка — необов'язковий, але неодмінний атрибут вже ділових людей, які хочуть справити приємне перше враження та заодно залишити свої контакти потенційному партнеру або клієнту.

Різноманітність типів паперу, представлене в онлайн-калькуляторі, дозволить створити чудову основу візитки, яку буде приємно тримати в руках. Але головне все ж дизайн, і тут є три шляхи: замовити розробку дизайну візитки, завантажити свій власний макет або створити його прямо на сайті в онлайн-редакторі, скориставшись одним із шаблонів. Уникнути потертостей і пом'ятих кутів у візитки дозволить ламінація: матова або глянцева.

Друк візиток може бути проведений дуже терміново — мінімум протягом двох годин. Стандартний час виготовлення — три робочі дні.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?