Друк флаєрів

Опис послуги

Печать флаеров

Флаєр — рекламна поліграфічна продукція, мета якої залучити нових клієнтів. По суті це та ж листівка, але флаєр на відміну від неї не тільки інформує про товари та послуги, але і дає право на знижку або бонус. Якщо мова про анонсування заходу: презентації, концерти, ярмарки, закриті розпродажі, — то флаєр може служити пропуском на них.

Ще одна відмінність від листівки — флаєр, щоб скористатися ним, потрібно зберегти. Тому друк флаєрів вимагає якісніших матеріалів. Для друку використовується крейдований матовий папір щільністю 130 (стандарт для флаєрів, листівок і буклетів), 250 (приклад — кишенькові календарі) або 300 г/м² (класична щільність візиток). Вибір паперу залежить від дизайнерського задуму та цілі флаєра.

Чим компактніше формат флаєра, тим легше буде його зберегти. В онлайн-калькуляторі представлені два формати: «Євро» (класичний варіант для флаєра) і А6. Повнокольоровий друк проводиться на офсетній машині або цифровому принтері в залежності від тиражу.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?