Ламінування

Опис послуги

Ламинирование

Ламінування документів — запорука того, що особисті документи (свідоцтво про народження, про власність, ідентифікаційнй номер, пропуски та ін.), грамоти, сертифікати та дипломи, фотографії, ділові папери і креслення не втратять чіткості і яскравості, їх паперові краю не поршапаються і не помнуться.

Ламінування - це покриття готової поліграфічної продукції захисною плівкою. Плівка буває різної товщини, також вона може бути матовою і глянцевою. Глянцевий плівка покращує передачу кольору, робить креслення або фотографію більш яскравою і контрастною, але відблискує. Матова - дорожча, але вона не має відблисків; на такому покритті можна робити нотатки олівцем - вони легко зітруться ластиком.

Ламінування здійснюється тільки «холодним» методом: він, на відміну від «гарячого», який передбачає прилипання плівки під впливом високої температури, більш дбайливий.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?