Друк документів

Опис послуги

Печать документов

Копіювання або друк документів — одна з найпопулярніших послуг в студентському місті. Через звичку все відкладати на завтра або довгих черг в копіцентрах часто велику роль в наданні даної послуги грає терміновість. Можливість замовити друк документів онлайн якраз і стає фактором, що дозволяє заощадити час і встигнути все зробити вчасно.

Друк і копіювання здійснюються на якісному папері різної цупкості й формату. Окрім звичайного білого паперу, доступний для вибору дизайнерський або самоклейкий папір. Опціонально можуть бути виконані роботи з брошурування документів і ламінування обкладинки або окремих аркушів плівками різної товщини на ваш вибір.

Для тиражування документів використовується найкраще обладнання, яке чудово друкує і яке проходить регулярне технічне обслуговування, за рахунок чого можна бути впевненим у тому, що воно не зламається і замовлення буде виконано в строк.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?