Друк фотоколажів

Опис послуги

Печать фотоколлажей

Друк фотоколажа — справжня знахідка для тих, хто часто ходить на фотосесії і потім не може вибрати, який із знімків краще. У випадку з фотоколажем вибирати не треба, адже його суть - з'єднання на одному полотні багатьох однотипних або навпаки різнорідних елементів.

Для створення фотоколлажа потрібно мати естетичний смак і знання основ композиції. Однак в онлайн-редакторі можна вибрати готовий шаблон і тільки вставити свої фотографії. Шаблони тематичні: їх можна використовувати для друку фотоколажів при підготовці до таких заходів, як весілля, день народження, Новий рік, день святого Валентина та ін. Якщо ж ви готові примірити на себе роль дизайнера, то можна відмовитися від шаблону і створити макет фотоколажа прямо в редакторі, поступово додаючи фотографії та декоративні елементи.

Друк фотоколажів здійснюється за допомогою широкоформатних принтерів на матовому або напівглянцевому папері.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?