Реставрація фотографій

Опис послуги

Реставрация фотографий

Старі фотографії - це справжня машина часу. За їх допомогою ми можемо зазирнути в минуле, побачити інтер'єри минулих років, архітектуру, побут, костюми, а головне - особи. Особи тих, кого ми не застали, але хто нам не чужий, кого ми знаємо з розповідей, пам'ять про кого важливо зберегти. На жаль, старі фотографії з часом втрачають яскравість і колір, тріскаються, жовтіють, стають крихкими і рвуться. Відновити зображення допоможе реставрація фотографії.

У процесі реставрації знімок сканують у високому розширенні, іноді двічі, змінюючи орієнтацію, і обробляють у графічному редакторі: видаляють тріщини, заломи, потертості і плями, відновлюють втрачені фрагменти, ретушують. Знімок із чорно-білого можна зробити кольоровим, кадрувати, замінити на ньому фон. Останнім етапом, якщо необхідно, є друк. У цьому випадку в процесі обробки відреставровану копію дещо старять за допомогою сепії, щоб знімок не втратив дух часу.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?