Перекидні календарі

Каталог перекидних календарів

Опис послуги

Печать перекидных календарей

Так само як поширення розумних годинників і смартфонів навряд чи коли-небудь приведе до повного зникнення настінного годинника, так і навряд чи незабаром зникнуть зі стін квартир і офісів перекидні календарі.

Перекидні календарі — відмінний варіант реклами та сувенірної продукції. Подарований партнерам, співробітникам компанії або клієнтам такий календар обов'язково буде використовуватися за призначенням і нагадувати про компанію, створювати її сприятливий образ або сприяти згуртуванню колективу.

Перекидний календар також може стати прикрасою будинку. Постери та фотоколажі чудово доповнюють стиль, але з часом вони можуть «зливатися» з обстановкою. Перекидний календар не дасть про себе забути - в грудні він обов'язково нагадає про те, що потрібно оновити його, а заодно й інтер'єр. І для створення макета нового календаря якраз знадобляться фотографії зі всіх фотосесій, колишніх протягом року, що минає.

В онлайн-калькуляторі доступний широкий вибір форматів перекидних календарів, а в редакторі - різні тематичні шаблони.

Приклади робіт

Порядок работи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Виникли питання?